Terminal za darmo

O programie

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników polskiego rynku płatniczego: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard, objęta wsparciem Związku Banków Polskich oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

W ramach Programu mogą oni otrzymać dofinansowanie na pokrycie kosztów związanych z otrzymaniem terminala oraz obsługą płatności bezgotówkowych przez 12 miesięcy. Realizatorem Programu jest Fundacja Polska Bezgotówkowa.

Korzyści z uczestnictwa w Programie

Dlaczego warto postawić na płatności bezgotówkowe:

 • Większe bezpieczeństwo

  Gotówki nie trzymasz w kasie, nie musisz organizować jej transportu, a pieniądze trafiają bezpośrednio na Twoje konto.

 • Sprawniejsza obsługa

  Szybka realizacja płatności, mniejsze kolejki, większy komfort klientów.

 • Większe zyski

  1/3 posiadaczy kart chce płacić tylko nimi.

Warunki uczestnictwa

Możesz przystąpić do programu, jeśli:

 • nie brałeś w nim udziału wcześniej (można przystąpić tylko raz);
 • nie przyjmowałeś płatności bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy (nie posiadasz umowy z agentem rozliczeniowym);
 • nie jesteś operatorem samoobsługowych terminali płatniczych, służących do obsługi parkomatów;
 • zobowiążesz się do niestosowania opłat surcharge (dodatkowe opłaty od klientów płacących kartami);
 • zobowiążesz się do oznakowania swojej placówki handlowo-usługowej naklejkami z logo organizacji płatniczych oraz logo Polska Bezgotówkowa.

Do programu mogą przystąpić również firmy z branży vendingowej, a także jednostki administracji publicznej, m.in. szkoły, sądy, szpitale, instytucje kultury, sztuki i sportu, a także fundacje.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

Otrzymaj terminal za darmo

Aby łatwo przystąpić do Programu, wejdź na Sklep InsERT i złóż wstępne zamówienie na wybrany terminal, oznaczony ceną: 0 zł. Pracownik First Data Polcard lub Polskich ePłatności skontaktuje się z Tobą w celu weryfikacji. Po ocenie wiarygodności i zaakceptowaniu warunków podpiszesz umowę.

Zamów

Uwaga! Przedsiębiorca nie ponosi kosztów do czasu osiągnięcia obrotu na terminalu w wysokości 100 tys. zł w skali 12 miesięcy. Jeśli obrót przekroczy tę kwotę, przedsiębiorcy będą naliczane opłaty zgodne z umową z agentem rozliczeniowym.